Imiona i nazwiska są wprowadzane z tabel pisanych odręcznie dość nieczytelnie, Jeżeli gdzieś wystąpił błąd (w nazwisku, imieniu ktoś został pominięty) proszę ten fakt zgłaszać na bieżąco będę poprawiał.

-->>Klasyfikacja cyklu Grand Prix z lat poprzednich<<--


Klasyfikacja Generalna 2019

Mie Nazwisko Imię 1 2 4 5 8 9 10 11 12 13 Cz 14 =
1 Zaboklicki Wojciech 15 15
25 10 19 19 25 25 5 10 22 190
2 Warszawski Mirosław 10 25
15 15 22 8 19 13 19 10
156
3 Bernacki Waldemar 22 16 19
15
11 12 13 16 10 19 153
4 Ciechacki Leszek 7 3
22 16 10 15 11 12 6 10 25 137
5 Zarzycki Robert 17 9

25 16 14 13 19 7 10
130
6 Aleńkuć Józef



17 22 25 6 22 9 23
124
7 Zmyślony Piotr
10
19 22 25 16

17

109
8 Kowalczyk Jan



10 19 9 9 25 8 10
90
9 Zarzycka Iwona 6 14

25 16
7

10
78
10 Macuk Tomasz 12

14 13
22 16



77
11 Bania Łukasz
11

22 25 12 4



74
12 Sawka Olgierd



7 14 17 15 17


70
13 Powchowicz Mirosław 16 4

17


14 15

66
14 Marciniak Grzegorz 14 7





22 11 10
64
15 Piekarzewicz Mirosław
17

11

17
2
16 63
16 Poźniak Jerzy 13


14 17

15


59
17 Tycner Jerzy 5


8 11 13 4 17


58
18 Bąkowski Piotr



9

22 8
10
49
19 Grzelak Kazimierz



16 10 7 1 12


46
19 Karski Krzysztof
6

19 12

9


46
21 Byra Lucjan 1


14


15 15

45
22 Poźniak Stanisław 3


19 12

9


43
23 Powchowicz Sławomir


16



14 12

42
24 Poźniak Aron 25






16


41
25 Kowalczyk Jacek
8

8



22

38
25 Nowak Krzysztof


17 7 14





38
27 Boksa Tadeusz








25 10
35
28 Chiliński Krzysztof



12

14 8


34
29 Kubala Jędrzej

17
5


10


32
29 Mazuro Tomasz
22







10
32
29 Para Wojciech


13



19


32
32 Huszcza Rafał



12


16


28
33 Świątkiewicz Artur

25








25
33 Zaboklicki Radosław 4






11 10

25
35 Sulkowski Piotr
12

11






23
36 Cybulski Łukasz 19


3






22
36 Stanisławski Milan 2



13
2 5


22
36 Świątkiewicz Stanisław

22








22
39 Kołakowski Wojciech 11




10




21
40 Zmyślony Paweł
19









19
41 Rolewicz Krzysztof




13

5


18
42 Iwanicki Waldemar










17 17
42 Poźniak Michał




17





17
44 Buda Tadeusz




15





15
44 Kurowski Maciej




15





15
44 Namurawny Krzysztof



5


10


15
44 Śliwiński Piotr



2



13

15
44 Zaboklicki Damian







11 4

15
49 Buratyński Piotr



6

8



14
50 Butowicz Sebastian



13






13
50 Serafiński Mateusz
13









13
50 Tomaszewski Michał



9



4

13
53 Solecki Robert




11





11
54 Kozłowski wojciech






10



10
55 Karbownik Jarosław 9










9
56 Kaczorowski Zdzisław 8










8
57 Grzona Damian







7


7
58 Chajdacz Franciszek



6






6
59 Stefański Przemysław






5



5
59 Szczęsny Władysław
5









5
61 Arcisz Andrzej



4






4
61 Arcisz Michał



4






4
63 Kołakowski Krzysztof



3






3
64 Garczyńska Elżbieta








2

2
64 Śliwiński Marcin



2






2
66 Frąckiewicz Stanisław 1










1

Juniorzy

Mie Nazwisko Imię 1 2 5 10 14 Cz =
1 Kowalczyk Kacper 25 25 17 22 25 10 124
2 Zając Bartek 16 22 25 19 22 10 114
3 Śmigielski Franciszek 17
22 25 19 10 93
4 Grzona Mateusz 19 19 16 17

71
5 Bortnowska Zosia 25
19

10 54
6 Śmigielski Daniel


16

16


Zawody Spinningowe II - 27 Październik 2019 - Odra Nietków

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Ciechacki Leszek 1650 25
2 Zaboklicki Wojciech 1150 22
3 Bernacki Waldemar 840 19
4 Iwanicki Waldemar 520 17
5 Piekarzewicz Mirosław 190 16


Zakończenie  Sezonu - 06 Październik 2019 - Odra Nietków

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Boksa Tadeusz 24 4440 25
2 Kowalczyk Jacek 32 4240 22
3 Warszawski Mirosław 29 2985 19
4 Zmyślony Piotr 19 2485 17
5 Bernacki Waldemar 23 2440 16
6 Byra Lucjan 22 2370 15
6 Powchowicz Mirosław 3 2370 15
8 Śliwiński Piotr 10 2345 13
9 Powchowicz Sławomir 28 1985 12
10 Marciniak Grzegorz 25 1950 11
11 Zaboklicki Radosław 11 1870 10
12 Aleńkuć Józef 26 1830 9
13 Kowalczyk Jan 6 1725 8
14 Zarzycki Robert 2 1400 7
15 Ciechacki Leszek 31 1380 6
16 Zaboklicki Wojciech 5 1265 5
17 Zaboklicki Damian 1 1255 4
17 Tomaszewski Michał 17 1255 4
19 Piekarzewicz Mirosław 1250 2
20 Garczyńska Elżbieta 27 870 1
21 Bania Łukasz 9 750
22 Bakowski Piotr 12 720
22 Zenon Szczepaniak 16 720
23 Sawka Olgierd 20 635
24 Tycner Jerzy 4 540
25 Grzelak Kazimierz 13 425
Matla Sebastian 8 0
Stanisławski Milan 13 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Kowalczyk Kacper 30 1650 25
2 Zajac Bartek 14 1110 22
3 Śmigielski Franek 15 935 19

Zawody Parami  - 22 Wrzesień 2019 - Odra Most PKP

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Wojciech Zaboklicki
Jan Kowalczyk
1 4670 25
2 Józef Aleńkuć
Grzegorz Marciniak
25 3905 22
3 Wojciech Para
Robert Zarzycki
29 3490 19
4 Jerzy Tycner
Olgierd Sawka
5 2995 17
5 Rafał Huszcza
Aron Poźniak
9 2990 16
6 Lucjan Byra
Jerzy Poźniak
2 2600 15
7 Mirosław Powchowicz
Sławomir Powchowicz
6 2350 14
8 Waldemar Bernacki
Mirosław Warszawski
24 2320 13
9 Kazimierz Grzelak
Leszek Ciechacki
26 1840 12
10 Radosław Zaboklicki
Damian Zaboklicki
8 1600 11
11 Krzysztof Namurawny
Jędrzej Kubala
23 1425 10
12 Krzysztof Karski
Stanisław Poźniak
4 1400 9
13 Piotr Bąkowski
Krzysztof Chiliński
27 1120 8
14 Damian Grzona
Mateusz Grzona
28 1025 7
15 Franek Śmigielski
Daniel Śmigielski
3 905 J*
16 Milan Stanisławski
Krzysztof Rolewicz
7 690 5

Puchar Odry  - 01 Wrzesień 2019 - Odra Krosno

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Zaboklicki Wojciech 14 6665 25
2 Bąkowski Piotr 1 4470 22
3 Warszawski Mirosław 16 3985 19
4 Piekarzewicz Mirosław 24 3840 17
5 Macuk Tomasz 11 3620 16
6 Sawka Olgierd 3 3185 15
7 Chiliński Krzysztof 28 2880 14
8 Zarzycki Robert 17 2710 13
9 Bernacki Waldemar 7 2345 12
10 Ciechacki Leszek 23 1820 11
11 Kozłowski Wojciech 12 1520 10
12 Kowalczyk Jan 15 1235 9
13 Buratyński Piotr 27 1095 8
14 Zarzycka Iwona 13 1080 7
15 Aleńkuc Józef 4 990 6
16 Stefański Przemysław 19 845 5
17 Bania Łukasz 9 790 4
17 Tycner Jerzy 6 790 4
19 Stanisławski Milan 8 705 2
20 Grzelak Kazimierz 2 250 1
Marciniak Grzegorz 22 0
Grzona Damian 18 0
Poźniak Stanisław 10 0
Poźniak Jerzy 25 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Śmigielski Franek 8 2030 25
2 Kowalczyk Kacper 15 1085 22
3 Zając Bartek 26 1020 19
4 Grzona Mateusz 18 895 17
5 Śmigielski Daniel 5 885 16

Zawody Lato 2019  - 28 Lipiec 2019 - Odra Cigacice

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Aleńkuć Józef 19 6250 25
2 Macuk Tomasz 17 3910 22
3 Zaboklicki Wojciech 20 2950 19
4 Sawka Olgierd 18 1900 17
5 Zmyślony Piotr 22 1625 16
6 Ciechacki Leszek 28 1360 15
7 Zarzycki Robert 21 1330 14
8 Tycner Jerzy 32 1320 13
9 Bania Łukasz 26 1155 12
10 Bernacki Waldemar 30 1130 11
11 Kołakowski Wojciech 25 850 10
12 Kowalczyk Jan 24 630 9
13 Warszawski Mirosław 31 395 8
14 Grzelak Kazimierz 16 130 7

Nocne Parami II - 29/30 Czerwiec 2019 - Odra Most PKP

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Zmyślony Piotr
Bania Łukasz
26 11235 25
2 Aleńkuć Józef
Warszawski Mirosław
2 9905 22
3 Zaboklicki Wojciech
Kowalczyk Jan
27 8950 19
4 Poźniak Jerzy
Poźniak Michał
18 8255 17
5 Zarzycka Iwona
Zarzycki Robert
20 8085 16
6 Kurowski Maciej
Buda Tadeusz
23 7250 15
7 Sawka Olgierd
Nowak Krzysztof
17 6845 14
8 Stanisławski Milan
Rolewicz Krzysztof
4 6475 13
9 Poźniak Stanisław
Karski Krzysztof
25 6055 12
10 Tycner Jerzy
Solecki Rober
21 5035 11
11 Grzelak Kazimierz
Ciechacki Leszek
7 4125 10


Nocne Parami I  - 16/17 Czerwiec 2019 - Odra Most PKP

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Zarzycka Iwona
Zarzycki Robert
7 13980 25
2 Zmyślony Piotr
Bania Łuksza
16 11445 22
3 Karski Krzysztof
Poźniak Stanisław
4 10380 19
4 Aleńkuć Józef
Powchowicz Mirosław
2 10300 17
5 Ciechacki Leszek
Grzelak Kazimierz
25 7715 16
6 Bernacki Waldemar
Warszawski Mirosław
24 7580 15
7 Byra Lucjan
Poźniak Jerzy
10 7430 14
8 Macuk Tomasz
Butowicz Sebastian
11 6900 13
9 Huszcza Rafał
Chiliński Krzysztof
19 6590 12
10 Piekarzewicz Mirosław
Sulkowski Piotr
9 5840 11
11 Kowalczyk Jan
Zaboklicki Wojciech
8 5575 10
12 Bąkowski Piotr
Tomaszewski Michał
13 5380 9
13 Tycner Jerzy
Kowalczyk Jacek
5 5100 8
14 Nowak Krzysztof
Sawka Olgierd
21 4575 7
15 Buratyński Piotr
Chajdacz Franciszek
6 4005 6
16 Kubala Jędrzej
Namurawny Krzysztof
23 2635 5
17 Arcisz Michał
Arcisz Andrzej
22 2330 4
18 Kołakowski Krzysztof
Cybulski Łukasz
17 1920 3
19 Śliwiński Piotr
Śliwiński Marcin
20 745 2


Puchar Burmistrza Czerwieńska  - 22 Maj 2019 - Odra Ściana Ciemnice

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Zaboklicki Wojciech 12 1240 25
2 Ciechacki Leszek 7 1110 22
3 Zmyślony Piotr 15 1065 19
4 Nowak Krzysztof 29 950 17
5 Powchowicz Sławomir 32 850 16
6 Warszawski Mirosław 21 565 15
7 Macuk Tomasz 6 465 14
8 Para Wojciech 1 375 13

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Zając Bartek 31 620 25
2 Śmigielski Franciszek 24 615 22
3 Bortnowska Zosia 21 545 19
4 Kowalczyk Kacper 19 505 17
5 Grzona Mateusz 27 470 16

Zawody Spinningowe I  - 05 Maj 2019 - Odra Nietków

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Świątkiewicz Artur 2250 25
2 Światkiewicz Stanisław 1500 22
3 Bernacki Waldemar 850 19
4 Kubala Jedrzej 160 17

Mistrzostwa Koła  - 14 Kwiecień 2019 - Bóbr Stary Raduszec

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Warszawski Mirosław 37 1285 25
2 Mazuro Tomasz 14 1220 22
3 Zmyślony Paweł 4 1165 19
4 Piekarzewicz Mirosław 18 855 17
5 Bernacki Waldemar 27 850 16
6 Zaboklicki Wojciech 5 760 15
7 Zarzycka Iwona 10 730 14
8 Serafiński Mateusz 11 665 13
9 Sulkowski Piotr 31 640 12
10 Bania Łukasz 26 630 11
11 Zmyślony Piotr 16 575 10
12 Zarzycki Robert 23 570 9
13 Kowalczyk Jacek 24 530 8
14 Marcinak Grzegorz 29 510 7
15 Karski Krzysztof 15 470 6
16 Szczęsny Władysław 33 440 5
17 Powchowicz Mirosław 30 410 4
18 Ciechacki Leszek 32 380 3
Grzelak Kazimierz 13 0
Namurawny Krzysztof 2 0
Kowalczyk Jan 1 0
Kołakowski Wojciech 6 0
Kozłowski Wojciech 36 0
Bąkowski Piotr 35 0
Grzona Damian 28 0
Wilczek Paweł 7 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Kowalczyk Kacper 12 460 25
2 Zając Bartosz 34 425 25
3 Grzona Mateusz 28 405 19

Rozpoczęcie Sezonu  - 31 Marzec 2019 - Zalew Czerwieńsk

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Poźniak Aron 23 4190 25
2 Bernacki Waldemar 21 3750 22
3 Cybulski Łukasz 52 2610 19
4 Zarzycki Robert 14 2340 17
5 Powchowicz Mirosław 3 1855 16
6 Zaboklicki Wojciech 2 1800 15
7 Grzegorz Marciniak 50 1750 14
8 Poźniak Jerzy 28 1650 13
9 Macuk Tomasz 6 1480 12
10 Kołakowski Wojciech 17 1400 11
11 Warszawski Mirosław 27 1370 10
12 Karbownik Jarosław 1 1315 9
13 Kaczorowski Zdzisław 41 1265 8
14 Ciechacki Leszek 11 1245 7
15 Zarzycka Iwona 37 1240 6
16 Tycner Jerzy 8 1220 5
17 Zaboklicki Radosław 13 1195 4
18 Poźniak Stanisław 30 1115 3
19 Stanisławski Milan 5 1080 2
20 Frąckiewicz Stanisław 48 1070 1
20 Byra Lucjan 7 1070 1
22 Mazuro Tomasz 49 970
23 Grzona Damian 35 955
23 Hajdasz Franciszek 20 955
25 Garczyńska Elżbieta 31 930
26 Piekarzewicz Mirosław 47 910
27 Powchowicz Mirosław 51 775
28 Kowalczyk Jan 40 705
29 Śliwiński Piotr 33 685
30 Zaboklicki Damian 32 645
31 Szczęsny Damian 34 625
32 Bania Łukasz 46 625
33 Mrozek Radosław 45 555
34 Żmuda Krzysztof 29 535
35 Kowalczyk Jacek 43 500
36 Grzelak Kazimierz 18 445
37 Nowak Krzysztof 13 415
38 Buratyński Piotr 44 315
Kozłowski Wojciech 16 0
Wróbel Bartek 12 0
Aleńkuć Józef 25 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Kacper Kowalczyk 9 845 25
1 Bortnowska Zosia 27 845 25
3 Grzona Mateusz 35 565 19
4 Śmigielski Franciszek 19 490 17
5 Zając Bartek 24 450 16

Zawody Towarzyskie  - 17 Marca 2019 - Zalew Czerwieńsk

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Serafiński Mateusz 30 3110
2 Zarzycki Robert 19 2120
3 Szymański Grzegorz 29 1745
4 Kaczorowski Zdzisław 1 1730
5 Zaboklicki Wojciech 32 1385
6 Cybulski Łukasz 24 1350  
7 Poźniak Michał 28 1195
8 Piekarzewicz Mirosław 17 1155  
9 Ciechacki Leszek 39 1120
10 Bernacki Waldemar 11 1110
11 Poźniak Stanisław 15 915
12 Kołakowski Wojciech 36 795
13 Zarzycka Iwona 6 750
14 Warszawski Mirosław 13 660
15 Garczyńska Elżbieta 3 535  
16 Szczepaniak Zenon 20 505
16 Kowalczyk Jan 12 435
18 Arcisz Michał 9 420

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Kowalczyk Kacper 525
2 Masłowski Przemysław 485
3 Śmigielski Daniel 465

stat4u