Wyniki rywalizacji sportowej z lat poprzednich

Klasyfikacja Generalna 2018


Mie Nazwisko Imię 1 2 4 5 6 10 11 12 13 14 15 =
1 Bernacki Waldemar 22
17 22 11 19 13 15 19 25 25 188
2 Poźniak Aron 19 7 14 17 25 22 25 25 13 6 13 180
3 Zarzycki Robert 11
11 25 22 17 3 19 25 12 13 158
4 Marciniak Grzegorz 15 19 16 19
15 15 12 14 17 9 151
5 Warszawski Mirosław 16
22 9 11 19 11 15 11 19
133
6 Tycner Jerzy 17

11 14 12
10 17 14 5 100
7 Aleńkuć Józef

25 16 17 11 8
15 3
95
8 Macuk Tomasz



25 22 4 25 9 5
90
9 Ciechacki Leszek
2
12 5 7 14 8 16 9 10 83
9 Zaboklicki Wojciech
6
15 15

22
16 9 83
11 Zarzycka Iwona



22 17
19
4 15 77
12 Powchowicz Mirosław 9 4
8 13 10 22 9


75
13 Kowalczyk Jan 13

1 15

22

19 70
14 Poźniak Stanisław 12 14
10 19 1
6


62
14 Stefański Kamil 25 25





12

62
16 Zmyślony Piotr 10 5

9



15 22 61
17 Nowak Krzysztof
8

6 12 16 14

4 60
18 Chiliński Krzysztof




14
17
13 14 58
19 Stefański Przemysław




15 17 12
10
54
20 Sawka Olgierd



6

14 10 11 11 52
20 Kowalczyk Jacek



14

16
22
52
22 Bania Łukasz
15

9



7 17 48
22 Grzelak Kazimierz


6 5 7 12 8
9 1 48
24 Poźniak Jerzy 8


19 1
16


44
25 Bąkowski Piotr
11


9 9 13


42
25 Powchowicz Sławomir



13 10 10 9


42
27 Huszcza Rafał





19 17

4 40
28 Mazuro Tomasz



17 11
11


39
29 Sulkowski Piotr 4


7 13
7

7 38
30 Cybulski Łukasz
16


9 1 11


37
31 Stanisławski Milan


2 8 8 6 5

6 35
32 Piekarzewicz Mirosław



7 13 5 7


32
33 Kosowicz Ryszard


6
25




31
34 Buratyński Piotr



4 4 2

3 16 29
35 Wróbel Bartek 14

14






28
36 Arcisz Michał
12

10 5




27
37 Byra Lucjan




25




25
37 Solecki Bartek
13

12





25
39 Kaczorowski Zdzisław




16 7



23
39 Namurawny Krzysztof
10




13


23
41 Gagatek Andrzej







22

22
41 Szymański Grzegorz
22








22
43 Filipiec Kacper
9

12





21
44 Buda Tadeusz 6

8
6




20
45 Kokowicz Kamil



16 3




19
45 Kozak Michał



16 3




19
45 Świątkiewicz Stanisław

19







19
45 Tomaszewski Michał 7
12







19
49 Gbiorczyk Mirosław 3



14




17
49 Kur Tomasz
17








17
51 Arcisz Andrzej
1

10 5




16
51 Szczepaniak Sebastian



8 8




16
51 Uciekałek Agnieszka




16




16
54 Grzona Damian 1

13





1 15
54 Karbownik Jarosław 5





10


15
56 Karski Krzysztof



4 2
6
1
13
56 Sawka Łukasz

13







13
58 Kurowski Maciej




6




6
59 Rolewicz Damian






5


5
59 Śliwiński Piotr 2 3








5
61 Garczyńska Elżbieta


4






4
61 Gryszko Mateusz


4






4
61 Kozłowski Wojciech




4




4
64 Franciszkiewicz Damian



3





3
64 Franciszkiewicz Grzegorz



3





3
66 Zaboklicki Radosław









2 2
66 Marcinów Grzegorz




2




2

Juniorzy

Mie Nazwisko Imię 1 2 5 11 14 15 =
1 Bortnowska Zosia 25 19 25

22 91
2 Grzona Mateusz

22 25
25 72
3 Śmigielski Franek



25
25
3 Solecki Mateusz
25



25
5 Skubiszewski Dawid
22



22
6 Langner Martyna

19


19
7 Kowalczyk Kacper
17



17

Zawody Towarzyskie  - 11 listopada 2018 - Zalew Czerwieńsk

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Zaboklicki Wojciech 19 4045
2 Kaczorowski Zdzisław 34 2375
3 Macuk Tomasz 25 2065
4 Zarzycki Robert 14 1995
5 Kowalczyk Jan 27 1320
6 Ciechacki Leszek 4 1270  
7 Aleńkuć Józef 22 1205
8 Warszawski Mirosław 35 1105  
9 Marciniak Grzegorz 10 815
10 Bernacki Waldemar 15 800
11 Grzelak Kazimierz 20 780
12 Zarzycka Iwona 28 685
13 Piekarzewicz Mirosław 32 665
14 Cybulski Łukasz 5 570
15 Uciekałek Agnieszka 30 470  
16 Garczyńska Elżbieta 13 405
16 Nowak Krzysztof 11 405
18 Zielonka Robert 6 370
Kurowski Maciej 23 0
Zmyślony Piotr 7 0
Bania Łukasz 2 0


Puchar Jesieni  - 21 październik 2018 - Odra Most PKP

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Gagatek Andrzej 1460
2 Sawka Olgierd 950
3 Stefański Kamil 845
4 Aleńkuc Józef 400
5 Zarzycki Robert 380
6 Piotrowicz Lubomir   180  
7 Sawka Łukasz 160
  Grzelak Kazimierz   0  
  Stefański Przemysław   0  
Marciniak Grzegorz 0
Kurowski Maciej 0


Zakończenie Sezonu  - 07 październik 2018 - Kanał Nietkowicki Górny/Średni

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Biernacki Waldemar 18 3200 25
2 Zmyślony Piotr 22 3035 22
3 Kowalczyk Jan 10 2545 19
4 Bania Łukasz 9 2315 17
5 Buratyński Piotr 12 1715 16
6 Zarzycka Iwona 21 1425 15
7 Chiliński Krzysztof 28 1415 14
8 Zarzycki Robert 31 1410 13
8 Poźniak Aron 32 1410 13
10 Sawka Olgierd 7 1230 11
11 Ciechacki Leszek 26 1175 10
12 Marciniak Grzegorz 29 1135 9
12 Zaboklicki Wojciech 33 1135 9
14 Sulkowski Piotr 6 1095 7
15 Stanisławski Milian 17 1070 6
16 Tycner Jerzy 3 745 5
17 Nowak Krzysztof 11 660 4
17 Huszcza Rafał 16 660 4
19 Zaboklicki Radosław 20 605 2
20 Grzona Damian 27 585 1
20 Grzelak Kazimierz 4 585 1
22 Stanisław Poźniak 40 580
23 Mazuro Tomasz 19 465
24 Macuk Tomasz 36 455
25 Powchowicz Mirosław 37 445
26 Cybulski Łukasz 14 430
27 Sławomir Powchowicz 13 420
28 Warszawski Mirosław 35 295
Karski Krzysztof 34 0
Arcisz Michał 24 0
Zaboklicki Henryk 38 0
Kozłowski Wojciech 5 0
Żmuda Krzysztof 2 0
Aleńkuć Józef 39 0
Piekarzewicz Mirosław 25 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Grzona Mateusz 27 385 25
2 Bortnowska Zosia 35 310 22

Puchar Prezesa  - 24 wrzesień 2018 - Odra Cigacice

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Waldemar Bernacki 24B 4610 25
2 Kowalczyk Jacek 28A 3730 22
3 Warszawski Mirosław 17B 3595 19
4 Marciniak Grzegorz 29B 2980 17
5 Zaboklicki Wojciech 27B 2650 16
6 Zmyślony Piotr 22B 2210 15
7 Tycner Jerzy 19B 2170 14
8 Chiliński Krzysztof 19A 2145 13
9 Zarzycki Robert 22A 2090 12
10 Sawka Olgierd 27A 1300 11
11 Stefański Przemysław 23A 1265 10
12 Grzelak Kazimierz 30A 1250 9
12 Ciechacki Leszek 20B 1250 9
14 Bania Łukasz 15A 1210 7
15 Poźniak Aron 23B 1190 6
16 Macuk Tomasz 18A 1170 5
17 Zarzycka Iwona 26B 1140 4
18 Buratyński Piotr 29A 1100 3
18 Aleńkuć Józef 24A 1100 3
20 Karski Krzysztof 15B 1050 1
21 Piekarzewicz Mirosław 18B 1000
22 Kowalczyk Jan 21A 985
23 Butowicz Sebastian 20A 790
24 Nowak Krzysztof 16B 525
Huszcza Rafał 17A 0
Kozłowski Wojciech 25A 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Śmigielski Franciszek 29B 685 25

 

Zawody Spinningowe II  - 9 wrzesień 2018 - Odra Pomorsko

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Zarzycki Robert 2080 25
2 Gagatek Andrzej 1555 22
3 Bernacki Waldemar 1320 19
4 Tycner Jerzy 1310 17
5 Ciechacki Leszek 950 16
6 Aleńkuć Józef   815 15
7 Marciniak Grzegorz   765 14
8 Poźniak Aron 705 13
9 Stefański Kamil   675 12
10 Warszawski Mirosław 540 11
11 Sawka Olgierd 270 10
12 Macuk Tomasz 180 9
Piotrowicz Lubomir 0
Stanisławski Milan 0
Piekarzewicz Mirosław 0
Stefański Przemysław 0
Nowak Krzysztof 0


 

Zawody Dzienne  - 19 Sierpień 2018 - Odra Krosno Odrzańskie

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Poźniak Aron
Macuk Tomasz
12 17345 25
2 Zaboklicki Wojciech
Kowalczyk Jan
16 15320 22
3 Zarzycki Robert
Zarzycka Iwona
11 8815 19
4 Huszcza Rafał
Chiliński Krzysztof
17 7120 17
5 Poźniak Jerzy
Kowalczyk Jacek
9 6385 16
6 Warszawski Mirosław
Bernacki Waldemar
6 6295 15
7 Sawka Olgierd
Nowak Krzysztof
5 5215 14
8 Namurawny Krzysztof
Bąkowski Piotr
13 4445 13
9 Marciniak Grzegorz
Stefański Przemysław
10 4310 12
10 Cybulski Łukasz
Mazuro Tomasz
8 4185 11
11 Karbownik Jarosław
Tycner Jerzy
14 3900 10
12 Powchowicz Mirosław
Powchowicz Sławomir
2 3585 9
13 Grzelak Kazimierz
Ciechacki Leszek
7 3530 8
14 Piekarzewicz Mirosław
Sulkowski Piotr
3 3505 7
15 Karski Krzysztof
Poźniak Stanisław
4 3035 6
16 Stanisławski Milan
Rolewicz Damian
1 1290 5


Zawody Gruntowe  - 29 Lipiec 2018 - Odra Pomorsko

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Poźniak Aron 4 3550 25
2 Powchowicz Mirosław 25 2600 22
3 Huszcza Rafał 20 2300 19
4 Stefański Przemysław 11 2185 17
5 Nowak Krzysztof 7 1870 16
6 Marciniak Grzegorz 28 1845 15
7 Ciechacki Leszek 15 1555 14
8 Bernacki Waldemar 19 1350 13
9 Grzelak Kazimierz 12 1330 12
10 Warszawski Mirosław 8 1235 11
11 Powchowicz Sławomir 2 1165 10
12 Bąkowski Piotr 27 970 9
13 Aleńluc Józef 9 800 8
14 Kaczorowski Zdzisław 10 790 7
15 Stanisławski Milan 22 740 6
16 Piekarzewicz Mirosław 1 710 5
17 Macuk Tomasz 16 700 4
18 Zarzycki Robert 21 650 3
19 Buratyński Piotr 18 615 2
20 Cybulski Łukasz 24 590 1
21 Kozłowski Wojciech 17 570
22 Tycner Jerzy 5 565
23 Zarzycka Iwona 13 560
24 Zubrzycki Tadeusz 14 450
25 Zaboklicki Wojciech 26 440
Kowalczyk Jan 23 0
  Grzona Damian 30 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Grzona Mateusz 30 435 25

 

Zawody Nocne II  - 14/15 Lipiec 2018 - Odra Nietków

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Ryszard Kosowicz
Lucjan Byra
4 9660 25
2 Aron Poźniak
Tomasz Macuk
3 9495 22
3 Waldemar Bernacki
Mirosław Warszawski
31 7800 19
4 Iwona Zarzycka
Robert Zarzycki
26 6640 17
5 Agnieszka Uciekałek
Zdzisław Kaczorowski
7 6450 16
6 Grzegorz Marciniak
Przemysław Stefański
  6375 15
7 Mirosław Gbiorczyk
Krzysztof Chiliński
5810 14
8 Mirosław Piekarzewicz
Piotr Sulkowski
9 5265 13
9 Jerzy Tycner
Krzysztof Nowak
5 5220 12
10 Józef Aleńkuć
Mazuro Tomasz
21 4120 11
11 Mirosław Powchowicz
Sławomir Powchowicz
20 3580 10
12 Łukasz Cybulski
Piotr Bąkowski
6 3545 9
13 Sebastian Sczepaniak
Milan Stanisławski
10 2935 8
14 Kazimierz Grzelak
Leszek Ciechacki
1 2615 7
15 Tadeusz Buda
Maciej Kurowski
17 2450 6
16 Michał Arcisz
Andrzej Arcisz
8 2305 5
17 Piotr Buratyński
Wojciech Kozłowski
2 2300 4
18 Kamil Kokowicz
Michał Kozak
23 1535 3
19 Krzysztof Karski
Grzegorz Marcinów
24 1295 2
20 Jerzy Poźniak
Stanisław Poźniak
27 1080 1
21 Grzegorz Franciszkiewicz
Damian Franciszkiewicz
29 520


 

Zawody Nocne I  - 23/24 Czerwiec 2018 - Odra Pomorsko

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Poźniak Aron
Macuk Tomasz
12 12580 25
2 Iwona Zarzycka
Robert Zarzycki
17 10085 22
3 Poźniak Stanisław
Poźniak Jerzy
19 8485 19
4 Aleńkuć Józef
Mazuro Tomasz
15 7800 17
5 Kozak Michał
Kokowicz Kamil
10 7625 16
6 Kowalczyk Jan
Zaboklicki Wojciech
4 5405 15
7 Kowalczyk Jacek
Tycner Jerzy
2 5115 14
8 Powchowicz Sławomir
Powchowicz Mirosław
3 4690 13
9 Filipiec Kacper
Solecki Bartek
8 4595 12
10 Warszawski Mirosław
Bernacki Waldemar
6 4570 11
11 Arcisz Andrzej
Arcisz Michał
7 4505 10
12 Bania Łukasz
Zmyślony Piotr
9 4360 9
13 Szczepaniak Sebastian
Stanisławski Milan
18 3685 8
14 Piekarzewicz Mirosław
Sułkowski Piotr
5 3580 7
15 Sawka Olgierd
Nowak Krzysztof
14 2700 6
16 Grzelak Kazimierz
Ciechacki Leszek
11 2560 5
17 Karski Krzysztof
Buratyński Piotr
13 2010 4
18

Franciszkiewicz Damian
Franciszkiewicz Grzegorz

1 685 3


Zawody Spławikowe  - 27 Maj 2018 - Zalew Czerwieńsk

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Zarzycki Robert 33 1280 25
2 Bernacki Waldemar 28 1070 22
3 Marciniak Grzegorz 19 990 19
4 Poźniak Aron 13 970 17
5 Aleńkuć Józef 5 850 16
6 Zaboklicki Wojciech 26 840 15
7 Wróbel Bartek 6 780 14
8 Grzona Damian 38 725 13
9 Ciechacki Leszek 21 710 12
10 Tycner Jerzy 31 695 11
11 Poźniak Stanisław 37 615 10
12 Warszawski Mirosław 23 610 9
13 Powchowicz Mirosław 35 455 8
13 Buda Tadeusz 18 455 8
15 Kosowicz Ryszard 2 420 6
15 Grzelak Kazimierz 1 420 6
17 Garczyńska Elżbieta 29 410 4
17 Gryszko Mateusz 36 410 4
19 Stanisławski Milan 34 395 2
20 Kowalczyk Jan 7 370 1
Piekarzewicz Mirosław 17 360
Powchowicz Sławomir 3 350
Glinka Marek 24 0
Śmigielski Paweł 12 0
Zmyślony Piotr 9 0
Karwowski Piotr 14 0
Zarzycka Iwona 16 0
  Poźniak Jerzy 22 0
Bąkowski Piotr 11 0
Olejarz Marcin 15 0
Kurowski Maciej 20 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Bortnowska Zosia 23 465 25
2 Grzona Mateusz 38 460 22
3 Langner Martyna 22 380 19
Śmigielski Franek 12 0
Śmigielski Daniel 12 0

 

Zawody Spinningowe I  - 07 Maj 2018 - Odra Brody

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Aleńkuć Józef 4070 25
2 Warszawski Mirosław 1780 22
3 Świątkiewicz Stanisław 1375 19
4 Bernacki Waldemar 1180 17
5 Marciniak Grzegorz 480 16
6 Świątkiewicz Patryk   360  
7 Poźniak Aron 210 14
8 Sawka Łukasz   100 13
9 Tomaszewski Michał 85 12
10 Zarzycki Robert 80 11
Ciechacki Leszek 0
Bakowski Piotr 0
Stefański Przemysław 0
Sawka Olgierd 0


 

III Memoriał Daniela Stefańskiego Kalarepy  - 29 Kwietnia 2018 - Odra Nietków

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Karski Krzysztof 5 13300
2 Chyliński Krzysztof 10 5000
3 Sawka Olgierd 43 4225
4 Bąkowski Piotr 29 2925
5 Kowalczyk Jan 7 2170
6 Tomaszewski Michał 42 2005  
7 Bania Łukasz 11 1765
8 Powchowicz Sławomir 2 1755  
9 Nowak Krzysztof 49 1570
10 Piekarzewicz Mirosław 23 1475
11 Marciniak Grzegorz 48 1340
12 Zmyślony Piotr 27 1250
13 Buda Tadeusz 31 1150
13 Rosołek Tomasz 37 1150
15 Stachowski Andrzej 6 1100  
16 Solecki Mateusz 17 1030
17 Powchowicz Mirosław 12 925
18 Zaboklicki Wojciech 16 825
19 Cybulski Łukasz 39 775
20 Kaczorowski Zdzisław 33 675
21 Arcisz Michał 45 655
21 Szkudlarek Łukasz 47 650
23 Filipiec Kacper 46 630
24 Serafiński Mateusz 20 600
25 Duwe Tomasz 30 1 szt.
Grzelak Kazimierz 15 0
Buratyński Piotr 9 0
  Zaboklicki Radosław 36 0  
Żmuda Rafał 14 0
Uciekałek Agnieszka 13 0
Gryszko Mateusz 19 0
Sulkowski Piotr 35 0
Szczepaniak Paweł 4 0
Stefański Grzegorz 41 0
Zaboklicki Henryk 34 0
Szczepaniak Sebastian 21 0
Stanisławski Milan 25 0
Kurowski Maciej 28 0
Stefański Przemysław 40 0
Poźniak Aron 18 0
Rynkiewicz Mariusz 1 0
Rogowicz Andrzej 38 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Kowalczyk Andrzej 7 940
2 Skubiszewski Dawid 50 575

Mistrzostwa Koła  - 15 Kwietnia 2018 - Bóbr Stary Raduszec

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Stefański Kamil 2 7800 25
2 Szymański Grzegorz 28 5720 22
3 Marciniak Grzegorz 44 5150 19
4 Kur Tomasz 36 3735 17
5 Cybulski Łukasz 28 3235 16
6 Bania Łukasz 19 3185 15
7 Poźniak Stanisław 12 2870 14
8 Solecki Bartek 24 2680 13
9 Arcisz Michał 43 1790 12
10 Bąkowski Piotr 40 1720 11
11 Namurawny Krzysztof 5 1640 10
12 Filipiec Kacper 1 1400 9
13 Nowak Krzysztof 15 1315 8
14 Poźniak Aron 9 1120 7
15 Zaboklicki Wojciech 14 1040 6
16 Zmyślony Piotr 34 1020 5
17 Powchowicz Mirosław 35 1010 4
18 Śliwiński Piotr 13 1005 3
19 Ciechacki Leszek 32 750 2
20 Arcisz Andrzej 33 700 1
21 Mazuro Tomasz 17 600
21 Bernacki Waldemar 16 595
23 Zarzycki Robert 27 540
23 Warszawski Mirosław 30 540
25 Kowalczyk Jan 41 495
26 Tycner Jerzy 31 465
27 Garczyńska Elżbieta 37 365
28 Piekarzewicz Mirosław 10 360
29 Buda Tadeusz 18 45
Stanisławski Milan 6 0
Uciekałek Agnieszka 22 0
Glinka Marek 40 0
Gryszko Mateusz 23 0
Kaczorowski Zdzisław 11 0
Nawrocki Grzegorz 21 0
Kozłowski Wojciech 7 0
Tomaszewski Michał 26 0
Powchowicz Sławomir 20 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Solecki Mateusz 25 775 25
2 Skubiszewski Dawid 3 530 22
3 Bortnowska Zosia 30 470 19
4 Kowalczyk Kacper 41 415 17

 

Rozpoczęcie Sezonu  - 25 Marzec 2018 - Zalew Czerwieńsk

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Stefański Kamil 35 3435 25
2 Bernacki Waldemar 9 1575 22
3 Poźniak Aron 11 1310 19
4 Tycner Jerzy 29 940 17
5 Warszawski Mirosław 28 910 16
6 Marciniak Grzegorz 41 885 15
7 Wróbel Bartek 34 810 14
8 Kowalczyk Jan 39 675 13
9 Poźniak Stanisław 45 620 12
10 Zarzycki Robert 31 610 11
11 Zmyślony Piotr 40 575 10
12 Powchowicz Mirosław 42 545 9
13 Poźniak Jerzy 18 540 8
14 Tomaszewski Michał 20 515 7
15 Buda Tadeusz 36 465 6
16 Karbownik Jarosław 44 460 5
17 Sulkowski Piotr 37 450 4
18 Gbiorczyk Mirosław 10 430 3
18 Śliwiński Piotr 2 430 3
20 Grzona Damian 43 415 1
21 Garczyńska Elżbieta 8 400
21 Bania Łukasz 22 400
23 Uciekałek Agnieszka 19 395
24 Grzelak Kazimierz 46 375
25 Byra Lucjan 16 365
26 Arcisz Michał 21 335
Kurowski Maciej 13 0
Gryszko Mateusz 25 0
Piekarzewicz Mirosław 32 0
Śmigielski Paweł 15 0
Powchowicz Sławomir 24 0
Szczepaniak Sebastian 1 0
Żmuda Krzysztof 26 0
Nawrocki Grzegorz 5 0
Aleńkuć Józef 6 0
Ciechacki Leszek 4 0
Szczepaniak Zenon 7 0
Kaczorowski Zdzisław 14 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Bortnowska Zosia 28 500 25
Grzona Mateusz 43 0
Światkiewicz Patryk 38 0
Śmigielski Daniel 15 0
Śmigielski Franciszek 15 0

Klasyfikacja Generalna 2017


Mie Nazwisko Imię 1 2 4 8 9 10 11 12

=
1 Chiliński Krzysztof 25 25 13

15 19 22 17 5 136
2 Bernacki Walemar 17 8
16 25 17 13 14 25 19 133
3 Sawka Łukasz 13 22 12 22 17 19 11 15 11 4 120
4 Warszawski Mirosław 12 11 9 19 25 17 13 13 15
114
5 Zaboklicki Wojciech
19 15
12 25 16 9
8 104
6 Aleńkuć Józef

6 14 14 22 15 17 14 6 102
7 Zarzycki Robert 22


10
25 19
8 84
8 Marciniak Grzegorz
13


13 25 7
25 83
9 Nowak Krzysztof

22
19 12 3 25

81
10 Mazuro Tomasz 9


16 22 15 11

73
11 Huszcza Rafał
15 10

15 19

11 70
12 Tomaszewski Michał
9 17


9
19 15 69
13 Namurawny Krzysztof


15
10 25 6 12
68
14 Powchowicz Mirosław 10


17 19 11 8
2 67
14 Cybulski Łukasz 16
19
4
14

14 67
16 Bąkowski Piotr 7


15 10 9
22
63
17 Kaczorowski Zdzisław 8 17 5
13 7 12


62
18 Piekarzewicz Mirosław
7 5
22 14 2

10 60
19 Sulkowski Piotr 1


22 14 2

17 56
20 Stefański Przemysław
12


13 25


50
21 Mrozek Radosław

7 17 6 11 6


47
22 Byra Lucjan



19 12


13 44
23 Poźniak Stanisław 7


11
4 5 13
40
23 Karski Krzysztof 11


11
4 2
12 40
25 Grzelak Kazimierz

14

9
16

39
26 Zaboklicki Radosław

4

25 8


37
27 Duwe Tomasz 2 14



17


33
28 Uciekałek Agnieszka



13 7 12


32
28 Kowalczyk Jan



12
16 1
3 32
28 Solecki Bartosz




16


16 32
31 Stefański Kamil
16

15




31
32 Piotrowicz Lubomir



4
14 12

30
33 Grzona Damian 19 1






9 29
34 Ciechacki Leszek 15 2


9



26
34 Poźniak Jerzy



8
7 11

26
34 Szymański Grzegorz
10 16






26
37 Kur Tomasz

25






25
37 Światkiewicz Artur


25





25
37 Wieczorek Grzegorz








25 25
40 Powchowicz Sławomir 7 3


3 10


23
40 Stanisławski Milian



6 11 6


23
42 Poźniak Aron

11
8 2



21
43 Garczyńska Elżbieta
6


8 5


19
43 Szczepaniak Paweł




16 3


19
45 Rosołek Tomasz





17

1 18
45 Filipiec Kacper







16
16
45 Matysiak Sebastian



16




16
48 Kosowicz Ryszard



8
7


15
48 Nawrocki Grzegorz



1 4 10


15
50 Macuk Tomasz



8 2
4

14
50 Serafiński Mateusz 14








14
50 Stachowski Andrzej



14




14
50 Szkop Marek



9 5



14
50 Wróbel Bartosz



9 5



14
55 Szczepaniak Zenon




8 5


13
56 Żmuda Rafał 4


2 6



12
57 Sawka Olgierd







10
10
57 Tycner Jerzy
4

5 1



10
59 Pawlak Dawid



2 6



8
59 Zaboklicki Henryk





8


8
61 Budzyń Mariusz



5 1



6
62 Gbiorczyk Mirosław
5







5
62 Nawrocki Leszek



1 4



5
64 Arcisz Michał






3

3
64 Kozak Michał



3




3
64 Tarczyło Roman 3








3
64 Wojnarowski Mariusz



3




3
68 Buratyński Piotr





1


1
68 Kozłowski Wojciech





1


1

 

Zawody Towarzyskie  - 29 Października 2017 - Zalew Czerwieńsk

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Zarzycki Robert 26 1600
2 Warszawski Mirosław 5 725
3 Stefański Przemysław 24 640
4 Powchowicz Sławomir 2 635
5 Zaboklicki Wojciech 13 525
6 Bernacki Waldemar 19 500  
7 Śliwiński Piotr 7 480
8 Stanisławski Milan 3 470
8 Powchowicz Mirosław 10 470
10 Garczyńska Elżbieta 11 450
11 Piotrowicz Lubomir 20 430
12 Szczepaniak Zenon 23 415
12 Byra Lucjan 6 415
13 Rosołek Tomasz 16 285

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Kowalczyk Kacper 15 375

 


 

Zakończenie Sezonu  - 16 Października 2017 - Kanał Nietkowicki Średni/Górny

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Wieczorek Grzegorz 15 3360 25
2 Marciniak Grzegorz 1 2485 22
3 Bernacki Waldemar 38 2430 19
4 Sulkowski Piotr 17 2310 17
5 Solecki Bartosz 14 2095 16
6 Tomaszewski Michał 13 1990 15
7 Cybulski Łukasz 26 1965 14
8 Byra Lucjan 2 1870 13
9 Karski Krzysztof 43 1820 12
10 Huszcza Rafał 12 1685 11
11 Piekarzewicz Mirosław 10 1660 10
12 Grzona Damian 9 1570 9
13 Zarzycki Robert 6 1515 8
13 Zaboklicki Wojciech 29 1515 8
15 Aleńkuć Józef 42 1435 6
16 Chiliński Krzysztof 25 1385 5
17 Sawka Łukasz 19 1360 4
18 Kowalczyk Jan 41 1250 3
19 Powchowicz Mirosław 4 1168 2
20 Rosołek Tomasz 23 1115 1
21 Tycner Jerzy 18 1030
22 Kaczorowski Zdzisław 7 995
23 Powchowicz Sławomir 35 975
24 Garczyńska Elżbieta 22 920
25 Duwe Tomasz 37 875
26 Filipiec Kacper 32 860
27 Piotrowicz Lubomir 16 815
28 Warszawski Mirosław 36 710
29 Stefański Przemysław 39 690
30 Bąkowski Piotr 33 650
31 Szczepaniak Zenon 8 635
32 Ciechacki Leszek 28 615
33 Nowak Krzysztof 33 580
34 Budzyń Mariusz 31 515
35 Uciekałek Agnieszka 27 480
36 Arcisz Michał 21 470
37 szczepaniak Paweł 5 455
38 Poźniak Stanisław 30 450
39 Grzelak Kazimierz 24 445
40 Stanisławski Milan 40 440

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Grzona Mateusz 11 490 25

 

 


 

Puchar Prezesa - 01 Październik 2017 - Odra Laski

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Bernacki Waldemar 1280 25
2 Bąkowski Piotr 870 22
3 Tomaszewski Michał 775 19
4 Chiliński Krzysztof 730 17
5 Filipiec Kacper 490 16
6 Warszawski Mirosław 320 15
7 Aleńkuć Józef 190 14
8 Poźniak Stanisław 170 13
9 Namurawny Krzysztof 155 12
10 Sawka Łukasz 130 11
11 Sawka Olgierd 90 10
Poźniak Michał 0
Ciechacki Leszek 0
Piekarzewicz Mirosław 0
Arcisz Michał 0
Stanisławski Milan 0
Marciniak Grzegorz 0
Grzelak Kazimierz 0
Szczepaniak Paweł

 


 

Puchar Odry  - 03 Wrzesień 2017 - Odra Krosno Odrzańskie

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Nowak Krzysztof 3A 2415 25
2 Chiliński Krzysztof 7A 2385 22
3 Zarzycki Robert 5B 2155 19
4 Aleńkuć Józef 10A 1710 17
5 Grzelak Kazimierz 1A 1680 16
6 Sawka Łukasz 10B 1670 15
7 Bernacki Waldemar 17B 1635 14
8 Warszawski Mirosław 12A 1390 13
9 Piotrowicz Lubomir 13A 1335 12
10 Mazuro Tomasz 2A 1245 11
10 Poźniak Jerzy 16B 1245 11
12 Zaboklicki Wojciech 9A 1160 9
13 Powchowicz Mirosław 3B 1150 8
14 Marciniak Grzegorz 8B 1105 7
15 Namurawny Krzysztof 16A 1060 6
16 Poźniak Stanisław 2B 895 5
17 Macuk Tomasz 1B 880 4
18 Arcisz Michał 9B 870 3
19 Karski Krzysztof 18A 758 2
20 Kowalczyk Jan 12B 705 1
21 Powchowicz Sławomir 15B 695
22 Szczepaniak Zenon 7B 685
23 Garczyńska Elżbieta 18B 675
24 Poźniak Aron 5A 525
25 Stanisławski Milan 4A 490
26 Piekarzewicz Mirosław 14B 455
27 Buraczyński Piotr 8A 415
28 Duwe Tomasz 13B 405
29 Tomaszewski Michał 6A 0
30 Bąkowski Piotr 11B 0
31 Grzona Damian 17A 0
32 Rosołek tomasz 14A 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Światkiewicz Patryk 11A 1685 25

 


 

Zawody Dzienne Parami - 27 Sierpień 2017 - Odra Pomorsko

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Marciniak Grzegorz
Stefański Przemysław
14 8195 25
1 Namurawny Krzysztof
Zarzycki Robert
11 8195 25
3 Huszcza Rafał
Chiliński Krzysztof
6 6930 19
4 Duwe Tomasz
Rosołek Tomasz
7 6260 17
5 Kowalczyk Jan
Zaboklicki Wojciech
13 6085 16
6 Aleńkuć Józef
Mazuro Tomasz
17 4260 15
7 Cybulski Łukasz
Piotrowicz Lubomir
15 4190 14
8 Bernacki Waldemar
Warszawski Mirosław
16 3720 13
9 Kaczorowski Zdzisław
Uciekałek Agnieszka
8 2925 12
10 Powchowicz Mirosław
Sawka Łukasz
9 2790 11
11 Powchowicz Sławomir
Nawrocki Grzegorz
19 2500 10
12 Tomaszewski Michał
Bąkowski Piotr
10 2450 9
13 Zaboklicki Radosław
Zaboklicki Henryk
3 2390 8
14 Poźniak Jerzy
Kosowicz Ryszard
20 2315 7
15 Mrozek Radosław
Stanisławski Milan
18 2310 6
16 Garczyńska Elżbieta
Szczepaniak Zenon
2 2180 5
17 Karski Krzysztof
Poźniak Stanisław
12 1610 4
18 Nowak Krzysztof
Szczepaniak Paweł
4 1440 3
19 Piekarzewicz Mirosław
Sulkowski Piotr
21 1230 2
20 Buratyński Piotr
Kozłowski Wojciech
5 1150 1
21 Ciecacki Leszek
Grzelak Kazimierz
1 1005

 


 

Zawody Nocne II - 15/16 Lipiec 2017 - Odra Nietków

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Zaboklicki Wojciech
Zaboklicki Radosław
3 10200 25
2 Aleńkuć Józef
Mazuro Tomasz
2 9840 22
3 Powchowicz Mirosław
Sawka Łukasz
6 7860 19
4 Bernacki Waldemar
Warszawski Mirosław
1 6100 17
5 Szczepaniak Paweł
Solecki Bartosz
16 5810 16
6 Chiliński Krzysztof
Huszcza Rafał
7 5660 15
7 Piekarzewicz Mirosław
Sulkowski Piotr
12 5560 14
8 Stefański Przemysław
Marciniak Grzegorz
20 5145 13
9 Nowak Krzysztof
Byra Lucjan
9 4115 12
10 Stanisławski Milan
Mrozek Radosław
4 4100 11
11 Bakowski Piotr
Namurawny Krzysztof
11 3495 10
12 Grzelak Kazimierz
Ciechacki Leszek
17 3250 9
13 Szczepaniak Zenon
Garczyńska Elżbieta
13 3035 8
14 Uciekałem Agnieszka
Kaczorowski Zdzisław
8 2420 7
15 Żmuda Rafał
Pawlak Dawid
5 2290 6
16 Szkop Marek
Wróbel Bartosz
21 2235 5
17 Nawrocki Leszek
Nawrocki Grzegosz
18 2225 4
18 Powchowicz Sławomir 19 1985 3
19 Macuk Tomasz
Poźniak Aron
14 1600 2
20 Tycner Jerzy
Budzyń Mariusz
10 1180 1

 


 

Zawody Nocne I - 1/2 Lipiec 2017 - Odra Nietków

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Bernacki Waldemar
Warszawski Mirosław
11 26325 25
2 Sułkowski Piotr
Piekarzewicz Mirosław
4 6550 22
3 Nowak Krzysztof
Byra Lucjan
12 4925 19
4 Powchowicz Mirosław
Sawka Łukasz
14 4570 17
5 Mazuro Tomasz
Matysiak Sebastian
19 3518 16
6 Bąkowski Piotr
Stefański Kamil
5 3395 15
7 Aleńkuć Józef
Stachowski Andrzej
8 3365 14
8 Uciekałek Agnieszka
Kaczorowski Zdzisław
26 3225 13
9 Kowalczyk Jan
Zaboklicki Wojciech
25 3115 12
10 Poźniak Stanisław
Karski Krzysztof
1 3040 11
11 Zarzycki Robert 24 2660 10
12 Wróbel Bartosz
Szkop Marek
23 2650 9
13 Poźniak Jerzy
Kosowicz Ryszard
13 2535 8
13 Poźniak Aron
Macuk Tomasz
20 2535 8
15 Mrozek Radosław
Stanisławski Milan
22 2455 6
16 Budzyń Mariusz
Tycner Jerzy
18 2265 5
17 Cybulski Łukasz
Piotrowicz Lubomir
10 2115 4
18 Kozak Michał
Wojnarowski Mariusz
15 2015 3
19 Żmuda Rafał
Pawlak Dawid
2 1900 2
20 Nawrocki Leszek
Nawrocki Grzegorz
16 1570 1
21 Ciechacki Leszek
Grzelak Kazimierz
17 1515
22 Chiliński Krzysztof
Huszcza Rafał
7 1170
23 Rosołek Tomasz
Duwe Tomasz
28 1015
24 Garczyńska Elżbieta
Szczepaniak Zenon
9 920
25 Filipiec Kacper
Szczepaniak Paweł
27 585
Śliwiński Piotr
Bernacki Zbigniew
3 0
Tomaszewski Michał
Kaczmarek Dawid
21 0
Namurawny Krzysztof
Kubala Jędrzej
6 0

 


 

Puchar Odry - 19 Czerwiec 2017 - Odra Brody

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Światkiewicz Artur 1870 25
2 Sawka Łukasz 1845 22
3 Warszawski Mirosław 1335 19
4 Mrozek Radosław 780 17
5 Bernacki Waldemar 585 16
6 Namurawny Krzysztof 210 15
7 Aleńkuc Józef 155 14
Grzelak Kazimierz 0
Wojnarowski Marcin 0
Śliwiński Piotr 0
Sulkowski Piotr 0
Zarzycki Robert 0
Cybulski Łukasz 0
Piekarzewicz Mirosław 0
Stanisławski Milan 0
Marciniak Grzegorz 0
Kubala Jędrzej 0
Kokowicz Kamil 0
Szczepaniak Paweł 0
Gagatek Andrzej 0
Stefański Przemysław 0

 


 

Puchar sklepu K i M Matla - 21 kwiecień 2017 - Zalew Czerwieńsk

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Ciechacki Leszek 40 2530
2 Stefański Przemysław 42 2160
3 Zaboklicki Wojciech 43 2030
4 Marciniak Grzegorz 11 1610
5 Frąckiewicz Andrzej 37 1560
6 Kowalczyk Jacek 25 1545
7 Nowakowski Rafał 19 1470
7 Powchowicz Mirosław 41 1470
9 Merda Włodzimierz 48 1290
10 Kowalczyk Jan 10 1240
11 Aleńkuć Józef 24 1110
12 Stefański Kamil 39 995
13 Zarzycki Robert 44 910
14 Grzelak Kazimierz 27 870
15 Bernacki Waldemar 7 845
16 Niesyn Jarosław 6 760
17 Tycner Jerzy 33 690
18 Bąkowski Piotr 28 580
19 Warszawski Mirosław 47 530
20 Arcisz Michał 22 495
21 Szczepaniak Zenon 8 485
22 Szczepaniak Paweł 29 475
23 Nowak Krzysztof 36 465
24 Śmigielski Paweł 45 440
25 Wawrzyńska Wioletta 35 435
26 Zaboklicki Henryk 4 410
27 Zawisza Grzegorz 5 385
28 Lebioda Grzegorz 30 380
28 Karbownik Jarosław 31 380
30 Poźniak Stanisław 15 370
30 Poźniak Jerzy 26 370
32 Cybulski Łukasz 21 345
Zaboklicki Radosław 46 0
Frąckowiak Dawid 32 0
Garczyńska Elżbieta 23 0
Przybysz Sebastian 18 0
Stanisławski Milan 17 0
Pruszyński Szczepan 13 0

 

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Śmigielski Daniel 2 510
2 Śmigielski Franciszek 1 370

 


 

Puchar skarbnika  - 08 Maj 2017 - Bóbr Stary Raduszec

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Kur Tomasz 43 5090 25
2 Nowak Krzysztof 29 1280 22
3 Cybulski Łukasz 36 1055 19
4 Tomaszewski Michał 17 990 17
5 Szymański Grzegorz 44 720 16
6 Zaboklicki Wojciech 37 715 15
7 Grzelak Kazimierz 25 565 14
8 Chiliński Krzysztof 42 540 13
9 Sawka Łukasz 40 480 12
10 Poźniak Aron 14 450 11
11 Huszcza Rafał 18 430 10
12 Warszawski Mirosław 12 425 9
13 Kaczorowski Zdzisław 45 420 8
14 Mrozek Radosław 41 400 7
15 Aleńkuć Józef 13 355 6
16 Piekarzewicz Mirosław 32 325 5
17 Zaboklicki Radosław 22 300 4

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Światkiewicz Patryk 2 0

 


 

II Memoriał Daniela Kalarepy Stefańskiego - 30 kwiecień 2017 - Odra Nietków

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Gbiorczyk Mirosław 35 2700
2 Poźniak Aron 17 2335
3 Warszawski Mirosław 38 1530
4 Kaczorowski Zdzisław 39 1215
5 Rosołek Tomasz 33 1200
6 Bakowski Piotr 16 1095
7 Roszyk Zbigniew 27 1085
8 Poźniak Michał 9 1020
9 Chiliński Krzysztof 14 880
10 Cybulski Łukasz 23 695
11 Piekarzewicz Mirosław 21 675
12 Grzelak Kazimierz 19 610
13 Kowalczyk Jan 12 595
14 Ciechacki Leszek 11 555
15 Zaboklicki Wojciech 24 550
16 Powchowicz Mirosław 31 545
17 Wróbel Bartosz 15 510
18 Szczepaniak Zenon 32 470
19 Stanisławski Milan 26 450
20 Stefański Grzegorz 8 370
21 Aleńkuc Józef 37 365
Zarzycki Robert 18 0
Grzona Damian 30 0
Zaboklicki Radosław 20 0
Zaboklicki Henryk 28 0
Żmuda Rafał 7 0
Mirosław Karski 10 0
Stefański Przemysław 1 0
Sulkowski Piotr 2 0
Namurawny Krzysztof 3 0
Tomaszewski Michał 22 0
Szczepaniak Paweł 28 0
Szczepaniak Sebastian 0
Mott Antoni 0
Marciniak Grzegorz 0
Uciekałek Agnieszka 0

 


 

Rozpoczęcie  Sezonu - 20 Marzec 2017 - Stara Odra Pomorsko

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Chiliński Krzysztof 39 7995 25
2 Sawka Łukasz 29 7040 22
3 Zaboklicki Wojciech 27 6740 19
4 Kaczorowski Zdzisław 17 6195 17
5 Stefański Kamil 37 5115 16
6 Huszcza Rafał 9 3740 15
7 Duwe Tomasz 30 3230 14
8 Marciniak Grzegorz 16 2975 13
9 Stefański Przemysław 11 2965 12
10 Warszawski Mirosław 18 2945 11
11 Szymański Grzegorz 48 2820 10
12 Tomaszewski Michał 24 2700 9
13 Bernacki Waldemar 14 2630 8
14 Piekarzewicz Mirosław 22 2560 7
15 Garczyńska Elżbieta 8 2130 6
16 Gbiorczyk Mirosław 20 2100 5
17 Tycner Jerzy 2 1650 4
18 Powchowicz Sławomir 44 1620 3
19 Ciechacki Leszek 6 1545 2
20 Grzona Damian 42 1475 1
21 Macuk Tomasz 41 1380
22 Namurawny Krzysztof 31 1330
23 Powchowicz Mirosław 33 1305
24 Mazuro Tomasz 46 1270
25 Zarzycki Robert 1 1195
26 Nowak Krzysztof 28 1045
26 Roszyk Zbigniew 25 1045
28 Stanisławski Milan 15 985
29 Nawrocki Leszek 23 925
30 Rosołek Tomasz 4 875
31 Bąkowski Piotr 36 840
32 Żmuda Rafał 5 810
32 Poźniak Stanisław 35 740
34 Grzelak Kazimierz 26 680
34 Budzyń Mariusz 12 665
36 Aleńkuć Józef 7 630
36 Kowalczyk Jan 34 630
38 Kozłowski Wojciech 19 600
39 Cybulski Łukasz 47 565
40 Nawrocki Grzegorz 32 495
Zaboklicki Radosław 45 0
Zaboklicki Henryk 40 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Solecki Mateusz 21 2410 25

 


 

Rozpoczęcie  Sezonu - 20 Marzec 2017 - Stara Odra Pomorsko

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Chiliński Krzysztof 20 1540 25
2 Zarzycki Robert 31 1420 22
3 Grzona Damian 11 1385 19
4 Bernacki Waldemar 18 1305 17
5 Cybulski Łukasz 17 1145 16
6 Ciechacki Leszek 25 1110 15
7 Serafiński Mateusz 15 875 14
8 Sawka Łukasz 44 825 13
9 Warszawski Mirosław 3 820 12
10 Karski Krzysztof 9 770 11
11 Powchowicz Mirosław 7 755 10
12 Mazuro Tomasz 22 730 9
13 Kaczorowski Zdzisław 16 720 8
14 Poźniak Stanisław 8 700 7
14 Bąkowski Piotr 10 700 7
14 Powchowicz Sławomir 32 700 7
17 Żmuda Rafał 12 645 4
18 Tarczyło Roman 30 625 3
19 Duwe Tomasz 19 615 2
20 Sulkowski Piotr 48 570 1
21 Aleńkuć Józef 26 550
21 Kowalczyk Jan 34 550
23 Stanisławski Milan 23 535
23 Nawrocki Leszek 24 535
25 Szczepaniak Paweł 6 530
25 Garczyńska Elżbieta 46 530
27 Namurawny Krzysztof 4 515
28 Poźniak Aron 27 510
28 Rosołek Tomasz 43 510
28 Stefański Przemysław 21 510
31 Roszyk Zbigniew 28 455
32 Tycner Jerzy 14 440
32 Kozłowski Wojciech 37 440
34 Macuk Tomasz 33 430
34 Zaboklicki Wojciech 47 430
36 Piekarzewicz Mirosław 50 365
37 Filipiec Kacper 35 360
38 Mrozek Radosław 42 355
39 Nowak Krzysztof 40 345
40 Budzyń Mariusz 41 330
41 Kowalczyk Jacek 38 320
Zaboklicki Henryk 29 0
Gbiorczyk Mirosław 45 0
Solecki Bartosz 49 0
Grzelak Kazimierz 39 0
Zaboklicki Radosław 13 0
Tomaszewski Michał 5 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Świątkiewicz Patryk 51 420 25

 


 

 



Klasyfikacja Generalna 2016

Mie Nazwisko Imię 1 2 3 6 8 9 10 11 12 13 14 15 16 =
1 Warszawski Mirosław 7 2

13 16 15 22 25 25 19 13 8 165
2 Powchowicz Mirosław 17
25 15 9 4 19 7 11 11 12 15 17 162
3 Sawka Łukasz 15 10 19 25 16 15 16 14 13 15 2

160
4 Zarzycki Robert


7 25 14 17 16 17
6 11 25 138
5 Serafiński Mateusz 14 22
22
19 11 6
14
16 11 135
6 Bernacki Waldemar 9 13


16 15
15 9 16 17 14 124
7 Gagatek Andrzej

16
14 2 25 17 19 16 14

123
7 Stefański Przemysław 22 17

15 22
8 22


17 123
9 Aleńkuć Józef

1
11 5 17 22
11 14 25 10 116
10 Bąkowski Piotr

13 17
25 13 12 16
7

103
10 Kokowicz Kamil 6 14
9
2 25 17 2 6
22
103
12 Marciniak Grzegorz 19 7
8
22
8 14
5
19 102
13 Ciechacki Leszek



10 11 22 13
8 25
10 99
14 Sawka Olgierd 13
15
22 15 16 14




95
15 Powchowicz Sławomir
5
12
4 19 7 7
15 14 8 91
16 Mazuro Tomasz
19
13
8 10 16 5 7


78
17 Stefański Kamil 1

5
25
12
12
19
74
18 Grzelak Kazimierz

14 10
11 22 13




70
19 Namurawny Krzysztof
5
6 13
9

13
10 4 60
19 Szymański Grzegorz 10

16



12
22

60
21 Poźniak Stanisław 1



9
15 8
11
14 58
22 Rosołek Tomasz




13 4 5 3
10
22 57
22 Zmyślony Piotr
25 17 1
14






57
24 Duwe Tomasz

4 14
13 4 5 10


6 56
25 Staniszewski Krzysztof 4 1




25
22


52
26 Mrozek Radosław 9
11 12

14 1

3

50
27 Tycner Jerzy




1
9
5 17
17 49
28 Kozak Michał 1
8


8 25
3


45
29 Huszcza Rafał
9 22

7 6





44
30 Filipiec Kacper 11
12







13 2 38
31 Zmyślony Paweł 25 11










36
32 Matysiak Sebastian
16


8 10





34
32 Piotrowicz Lubomir



17



17


34
34 Kowalczyk Jan 6

4
17
4



2 33
35 Kubala Jędrzej



19
9

4


32
35 Szczepaniak Paweł






11
19

2 32
37 Stanisławski Milan

10


14 1 6



31
38 Sułkowski Piotr
16 3


8 3




30
39 Kosowicz Ryszard




10
19




29
39 Poźniak Jerzy




10
19




29
41 Stachowski Andrzej




7 6




14 27
42 Zaboklicki Wojciech


4
17
4

1

26
43 Poźniak Michał

9



15




24
44 Karwatka Krzysztof





12 10




22
44 Mikłaszewicz Patryk





12 10




22
44 Nowak Krzysztof

3

9 8




2 22
44 Tomaszewski Michał





13


9

22
48 Poźniak Aron
13 8









21
49 Grzona Damian 13








5
2 20
49 Nawrocki Grzegorz




6 5


9

20
51 Karbownik Jarosław
9


1
9




19
51 Kur Tomasz


19








19
53 Kaczorowski Zdzisław 17











17
54 Piekarzewicz Mirosław





8 3 4



15
55 Śliwiński Marcin




12
2




14
55 Śliwiński Piotr




12
2




14
57 Śmigielski Paweł


2


11




13
58 Kowalczyk Jacek







9



9
59 Bania Łukasz
3 5









8
59 Warszawski Jarosław

8









8
61 Chiliński Krzysztof




6






6
61 Gbiorczyk Mirosław
6










6
61 Wojnarowski Marcin











6 6
64 Donaj Zbigniew




5






5
65 Byra Lucjan 4











4
65 Garczyńska Elżbieta 1










3 4
67 Duwe Mieczysław











2 2
67 Roszyk Zbigniew 2











2
69 Dąbrowski Adrian







1



1

Juniorzy:

Mie Nazwisko Imię 1 2 3 6 12 14 16 =
1 Światkiewicz Patryk 25 19 25 22 22
25 138
2 Solecki Bartek 22 22 22 25 25 19 19 135
3 Solecki Mateusz 17 25 19 19 19 25
124
4 Piekarzewicz Patryk 16
17

19
52
5 Bortnowska Zofia 19 17




36
6 Śmigielski Franek





20 20
7 Śmigielski Daniel





19 19

 


 

Zakończenie Sezonu - 30 Październik 2016 - Zalew Czerwieńsk

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Zarzycki Robert 49 380 25
2 Rosołek Tomasz 3 320 22
3 Marciniak Grzegorz 200 19
4 Stefański Przemysław 27 160 17
4 Tycner Jerzy 24 160 17
4 Powchowicz Mirosław 8 160 17
7 Bernacki Waldemar 37 140 14
7 Stanisław Poźniak 32 140 14
7 Stachowski Andrzej 46 140 14
10 Serafiński Mateusz 23 120 11
11 Ciechacki Leszek 54 100 10
11 Aleńkuć Józef 33 100 10
13 Powchowicz Sławomir 52 80 8
13 Warszawski Mirosław 44 80 8
15 Wojnarowski Marcin 29 60 6
15 Duwe Tomasz 36 60 6
17 Namurawny Krzysztof 51 40 4
18 Garczyńska Elżbieta 2 2 ryby 3
19 Duwe Mieczysław 55 1 ryba 2
19 Grzona Damian 47 1 ryba 2
19 Nowak Krzysztof 48 1 ryba 2
19 Filipiec Kacper 41 1 ryba 2
19 Szczepaniak Paweł 26 1 ryba 2
19 Kowalczyk Jan 1 ryba 2
Mazuro Tomasz 15
Karski Krzysztof 6
Mrozek Radosław 45
Stanisławski Milan 18
Karbownik Jarosław 39
Michał Kozak 40
Nawrocki Grzegorz 31
Poźniak Michał 34
Śmigielski Paweł 22
Piekarzewicz Mirosław 53
Kowalczyk Jacek 30
Byra Lucjan 12
Grzelak Kazimierz 11
Sulkowski Piotr 16
Zaboklicki Wojciech 19
Frąckowiak Dawid 4
Staniszewski Krzysztof 13

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Świątkiewicz Patryk 9 400 25
2 Śmigielski Franek 7 80 22
3 Śmigielski Daniel 10 1 ryba 19
3 Solecki Bartek 25 1 ryba 19
Bortnowska Zofia 42
Solecki Mateusz 35

 


 

Zawody Spinningowe III - 23 Październik 2016 - Odra Laski

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Aleńkuć Józef 2700 25
2 Kokowicz Kamil 2150 22
3 Stefański Kamil 1200 19
4 Bernacki Waldemar 690 17
5 Serafiński Mateusz 470 16
6 Powchowicz Mirosław 360 15
7 Powchowicz Sławomir 200 14
8 Warszawski Mirosław 190 13
8 Kacper Filipiec 190 13
10 Zarzycki Robert 145 11
11 Namurawny Krzysztof 90 10
Mazuro Tomasz 0
Duwe Tomasz 0
Stanisławski Milan 0
Sulkowski Piotr 0
Szczepaniak Paweł 0
Ciechacki Leszek 0
Bąkowski Piotr 0
Świątkiewicz Artur 0
Marciniak Grzegorz 0
Tomaszewski Michał 0
Piotrowicz Lubomir 0
Sawka Łukasz 0
Tycner Jerzy 0
Piekarzewicz Mirosław 0
Kowalczyk Jacek 0
Kubala Jędrzej 0
Gagatek Andrzej 0
Solecki Robert 0
Stefański Przemysław 0
Nawrocki Grzegorz 0
Światkiewicz Patryk 0
Solecki Mateusz 0

 


 

Zakończenie Lata - 25 Wrzesień 2016 - Odra Cigacice

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Ciechacki Leszek 30 3980 25
2 Szymański Grzegorz 3 1430 22
3 Warszawski Mirosław 21 1080 19
4 Tycner Jerzy 12 970 17
5 Bernacki Waldemar 18 740 16
6 Powchowicz Sławomir 4 720 15
7 Gagatek Andrzej 33 580 14
7 Aleńkuć Józef 38 580 14
9 Powchowicz Mirosław 27 560 12
10 Poźniak Stanisław 2 490 11
11 Rosołek Tomasz 36 460 10
12 Nawrocki Grzegorz 32 360 9
12 Tomaszewski Michał 34 360 9
14 Bąkowski Piotr 14 340 7
15 Zarzycki Robert 6 240 6
16 Grzona Damian 5 190 5
16 Marciniak Grzegorz 9 190 5
18 Mrozek Radosław 22 160 3
19 Sawka Łukasz 23 140 2
20 Zabuklicki Wojciech 10 110 1
21 Poźniak Jerzy 35 100
21 Filipiec Kacper 37 100
23 Szczepaniak Paweł 11 80
24 Duwe Tomasz 40 4 ryby
25 Mazuro Tomasz 39 1 ryba
25 Kowalczyk Jan 19 1 ryba
25 Stefański Kamil 24 1 ryba
Stefański Przemysław 26 0
Garczyńska Elżbieta 13 0
Śmigielski Paweł 31 0
Sułkowski Piotr 25 0
Piekarzewicz Mirosław 20 0
Karski Krzysztof 8 0
Stanisławski Milan 7 0
Grzelak Kazimierz 1 0
Namurawny Krzysztof 29 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Solecki Mateusz 15 340 25
2 Piekarzewicz Patryk 2 200 22
3 Solecki Bartek 16 5 ryb 19

 


 

Zawody Spinningowe II - 11 Wrzesień 2016 - Odra Most PKP

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Warszawski Mirosław 2480 25
2 Staniszewski Krzysztof 1430 22
3 Szczepaniak Paweł 950 19
4 Piotrowicz Lubomir 775 17
5 Gagatek Andrzej 720 16
6 Sawka Łukasz 645 15
7 Serafiński Mateusz 475 14
8 Namurawny Krzysztof 400 13
9 Stefański Kamil 370 12
10 Aleńkuć Józef 330 11
10 Powchowicz Mirosław 330 11
12 Bernacki Waldemar 300 9
13 Ciechacki Leszek 180 8
14 Mazuro Tomasz 170 7
15 Kokowicz Kamil 120 6
16 Tycner Jerzy 115 5
17 Kubala Jedrzej 110 4
18 Kozak Michał 100 3
Wojnarowski Michał 0
Zarzycki Robert 0
Tomaszewski Michał 0
Bąkowski Piotr 0
Stefański Przemysław 0
Grzelak Kazimierz 0
Piekarzewicz Mirosław 0
Stanisławski Milan 0
Światkiewicz Patryk 0
Światkiewicz Stanisław 0

 


 

Puchar Lata - 21 Sierpień 2016 - Bóbr Stary Raduszec

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Warszawski Mirosław 10 7820 25
2 Stefański Przemysław 23 4560 22
3 Gagatek Andrzej 5 3360 19
4 Zarzycki Robert 22 3060 17
5 Bąkowski Piotr 26 3040 16
6 Bernacki Waldemar 1 2740 15
7 Marciniak Grzegorz 8 1730 14
8 Sawka Łukasz 4 1560 13
9 Szymański Grzegorz 3 1080 12
10 Powchowicz Mirosław 29 1040 11
11 Duwe Tomasz 21 1020 10
12 Kowalczyk Jacek 16 970 9
13 Poźniak Stanisław 27 880 8
14 Powchowicz Sławomir 7 860 7
15 Stanisławski Milan 20 800 6
16 Mazuro Tomasz 9 730 5
17 Piekarzewicz Mirosław 31 720 4
18 Rosołek Tomasz 19 660 3
19 Kokowicz Kamil 17 560 2
20 Dąbrowski Adrian 15 500 1
21 Mrozek Radosław 25 360
21 Nawrocki Grzegorz 24 360
23 Sulkowski Piotr 12 320
24 Aleńkuć Józef 2 300
25 Ciechacki Leszek 13 120
26 Grzelak Kazimierz 14 90
Kozłowski Wojciech 18 0

Juniorzy

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Solecki Bartosz 6 2360 25
2 Świątkiewicz Patryk 30 1060 22
3 Solecki Mateusz 11 880 19

 


 

Zawody Nocne II - 06/07 Sierpień 2016 - Odra Most PKP

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Kozak Michał
Staniszewski Krzysztof
3 13890 25
2 Warszawski Mirosław
Aleńkuć Józef
1 12600 22
3 Kosowicz Ryszard
Poźniak Jerzy
4 12200 19
4 Kokowicz Kamil
Gagatek Andrzej
12 10680 17
5 Mazuro Tomasz
Zarzycki Robert
24 10320 16
6 Poźniak Stanisław
Poźniak Michał
5 7800 15
7 Sawka Olgierd
Sawka Łukasz
17 7480 14
8 Ciechacki Leszek
Grzelak Kazimierz
25 7300 13
9 Stefański Kamil
Bąkowski Piotr
14 6920 12
10 Szczepaniak Paweł
Śmigielski Paweł
7 6300 11
11 Mikłaszewicz Patryk
Karwatka Krzysztof
16 6100 10
12 Tycner Jerzy
Karbownik Jarosław
6 5200 9
13 Stefański Przemysław
Marciniak Grzegorz
8 4760 8
14 Powchowicz Mirosław
Powchowicz Sławomir
13 4600 7
15 Serafiński Mateusz
Solecki Bartosz
11 4580 6
16 Duwe Tomasz
Rosołek Tomasz
15 4480 5
17 Kowalczyk Jan
Zaboklicki Wojciech
2 4360 4
18 Sułkowski Piotr
Piekarzewicz Mirosław
18 3340 3
19 Śliwiński Piotr
Śliwiński Marcin
26 2460 2
20 Stanisławski Milan
Mrozek Radosław
10 2190 1
21 Nowak Krzysztof
Byra Lucjan
9 2000
22 Namurawny Krzysztof
Kybala Jędrzej
23 1580
23 Kacper Filipiec
Solecki Mateusz
20 1440
24 Grzona Damian
Stachowski Andrzej
21 1300
25 Nawrocki Grzegorz 22 1060
26 Kowalczyk Agnieszka
Kowalczyk Marek
1000

 


 

Zawody Dzienne - 18 Lipiec 2016 - Odra Pomorsko

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Kokowicz Kamil
Gagatek Andrzej
11 9100 25
2 Ciechacki Leszek
Grzelak Kazimierz
13 7800 22
3 Powchowicz Sławomir
Powchowicz Mirosław
2 6800 19
4 Zarzycki Robert
Aleńkuć Józef
3 6000 17
5 Sawka Łukasz
Sawka Olgierd
8 5440 16
6 Warszawski Mirosław
Bernacki Waldemar
17 4800 15
7 Mrozek Radosław
Stanisławskli Milan
7 4420 14
8 Bąkowski Piotr
Tomaszewski Michał
16 3900 13
9 Karwata Krzysztof
Mikłaszewicz Patryk
5 3560 12
10 Serafiński Mateusz
Solecki Bartek
6 3300 11
11 Mazuro Tomasz
Matysiak Sebastian
12 2780 10
12 Namurawny Krzysztof
Kubala Jędrzej
14 2680 9
13 Piekarzewicz Mirosław
Sułkowski Piotr
10 2500 8
13 Nowak Krzysztof
Kozak Michał
1 2500 8
15 Stachowski Andrzej
Huszcza Rafał
15 2420 6
16 Nawrocki Grzegorz 4 2300 5
17 Duwe Tomasz
Rosołek Tomasz
9 1760 4

 


 

Zawody Nocne I - 02/03 Lipiec 2016 - Odra Nietków

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Stefański Kamil
Bąkowski Piotr
16 10810 25
2 Stefański Przemysław
Marciniak Grzegorz
24 9360 22
3 Serafiński Mateusz
Solecki Bartosz
4 9080 19
4 Kowalczyk Jan
Zaboklicki Wojciech
27 7150 17
5 Bernacki Waldemar
Warszawski Mirosław
20 6750 16
6 Sawka Olgierd
Sawka Łukasz
6 6300 15
7 Zarzycki Robert
Zmyślony Piotr
25 5900 14
8 Duwe Tomasz
Rosołek Tomasz
29 5450 13
9 Śliwiński Marcin
Śliwiński Piotr
10 5020 12
10 Grzelak Kazimierz
Ciechacki Leszek
11 4620 11
11 Kosowicz Ryszard
Poźniak Jerzy
23 4530 10
12 Poźniak Stanisław
Nowak Krzysztof
1 4200 9
13 Mazuro Tomasz
Matysiak Sebastian
3 4100 8
14 Stachowski Andrzej
Huszcza Rafał
13 4060 7
15 Chiliński Krzysztof
Nawrocki Grzegorz
15 4040 6
16 Aleńkuć Józef
Donaj Zbigniew
26 4000 5
17 Powchowicz Mirosław
Powchowicz Sławomir
9 3840 4
18 Poźniak Aron
Macuk Tomasz
28 3650 3
19 Gagatek Andrzej
Kokowicz Kamil
8 3580 2
20 Tycner Jerzy
Karbownik Jarosław
17 3430 1
21 Kur Tomasz
Byra Lucjan
12 3030
22 Staniszewski Krzysztof
Kozak Michał
14 2900
23 Filipiec Kacper
Solecki Mateusz
2 2820
24 Garczyńska Elżbieta
Szczepaniak Zenon
5 2700
25 Piekarzewicz Mirosław
Sulkowski Piotr
18 2360
26 Stanisławski Milan
Mrozek Radosław
7 1940
27 Szczepaniak Paweł
Warszawski Jarosław
22 1280
28 Namurawny Krzysztof
Kubala Jędrzej
19 770

 


 

Puchar Prezesa - 26 Czerwiec 2016 - Odra Brody

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Zarzycki Robert 920 25
2 Sawka Olgierd 785 22
3 Kubala Jędrzej 675 19
4 Piotrowicz Lubomir 450 17
5 Sawka Łukasz 330 16
6 Stefański Przemysław 255 15
7 Gagatek Andrzej 250 14
8 Warszawski Mirosław 200 13
8 Namurawny Krzysztof 200 13
10 Aleńkuć Józef 190 11
11 Ciechacki Leszek 140 10
12 Powchowicz Mirosław 130 9
Grzelak Kazimierz 0
Kokowicz Kamil 0
Kur Tomasz 0
Powchowicz Sławomir 0

 


 

Puchar Skarbnika - 13 Czerwiec 2016 - Bóbr Stary Raduszec

Miejsce Nazwisko Imię

St.

Wynik

Grand Prix
1 Sawka Łukasz 16 4850 25
2 Serafiński Mateusz 37 2520 22
3 Kur Tomasz 36 1220 19
4 Bąkowski Piotr 13 1040 17
5 Szymański Grzegorz 23 700 16
6 Powchowicz Mirosław 25 680 15
7 Duwe Tomasz 28 640 14
8 Mazuro Tomasz 24 520 13
9 Powchowicz Sławomir 33 500 12
9 Mrozek Radosław 12 500 12
11 Grzelak Kazimierz 26 460 10
12 Kokowicz Kamil 30 440 9
13 Marciniak Grzegorz 8 420 8
14 Zarzycki Robert 27 360 7
15 Namurawny Krzysztof 34 300 6
16